Ślubny talerzyk na obrączki Marmur

Ślubny talerzyk na obrączki, wzór marmurowy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

39,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubny talerzyk na obrączki Marmur


Marmurowy talerzyk na obrączki

Wzajemne włożenie obrączek na palce to moment podczas ceremonii ślubnej, który przypieczętowuje podjęcie jednej z najważniejszych decyzji w życiu Młodej Pary. Od tej chwili bowiem narzeczeni stają się małżeństwem. Obrączki symbolizują zawarcie małżeństwa. Natomiast ich okrągły, idealny kształt, który nie ma początku ani końca, oznacza nieskończoność i wieczność uczuć. Tak ważny symbol wymaga też odpowiedniej oprawy.

My proponujemy, by obrączki podać na subtelnym, delikatnym, ale bardzo eleganckim ślubnym talerzyku na obrączki z motywem marmuru. Ślubny talerzyk na obrączki Venarti swoim kształtem przypomina płaski kamień. Jest nieprzezroczysty.

Talerzyk wykonujemy z trwałej, satynowej pleksi o grubości 3 mm. Jego krawędź może być biała lub ozdobiona złotą farbą. Napis jest spersonalizowany. Ślubny talerzyk na obrączki podczas ceremonii zaślubin będzie poświęcony wraz z obrączkami i na pewno stanie się nietuzinkową pamiątką tej radosnej chwili.

A może wolicie satynowy talerzyk na obrączki Venarti?

 

Materiał: pleksi 3mm

Wymiary: 11,4 x 11,2 cm

Powiązane wpisy na blogu