Ślubny talerzyk na obrączki Marmur

Ślubny talerzyk na obrączki, wzór marmurowy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


39,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubny talerzyk na obrączki Marmur


Marmurowy talerzyk na obrączki

Wzajemne włożenie obrączek na palce to moment podczas ceremonii ślubnej, który przypieczętowuje podjęcie jednej z najważniejszych decyzji w życiu Młodej Pary. Od tej chwili bowiem narzeczeni stają się małżeństwem. Obrączki symbolizują zawarcie małżeństwa. Natomiast ich okrągły, idealny kształt, który nie ma początku ani końca, oznacza nieskończoność i wieczność uczuć. Tak ważny symbol wymaga też odpowiedniej oprawy.

My proponujemy, by obrączki podać na subtelnym, delikatnym, ale bardzo eleganckim ślubnym talerzyku na obrączki z motywem marmuru. Ślubny talerzyk na obrączki Venarti swoim kształtem przypomina płaski kamień. Jest nieprzezroczysty.

Talerzyk wykonujemy z trwałej, satynowej pleksi o grubości 3 mm. Jego krawędź może być biała lub ozdobiona złotą farbą. Napis jest spersonalizowany. Ślubny talerzyk na obrączki podczas ceremonii zaślubin będzie poświęcony wraz z obrączkami i na pewno stanie się nietuzinkową pamiątką tej radosnej chwili.

A może wolicie satynowy talerzyk na obrączki Venarti?

 

Materiał: pleksi 3mm

Wymiary: 11,4 x 11,2 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu