Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem


Wyjątkowa prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem

Wszystkie zaproszenia ślubne oraz prośby o błogosławieństwo rodziców można wykonać w tradycyjny sposób, drukując je szybko na eleganckim papierze. Ale warto się zastanowić nad uwiecznieniem jednego z najbardziej wzruszających momentów, który tradycyjnie ma miejsce przed ceremonią zaślubin. Wyjątkowe błogosławieństwo rodziców powinno mieć oryginalną oprawę.

Emferycznie i romantycznie

Mamy dla Was elegancką prośbę o błogosławieństwo rodziców Venarti. Produkt jest wyjątkowo trwały, wykonany z satynowego, półprzezroczystego, cienkiego akrylu, który daje efekt eleganckiej i jednocześnie bardzo romantycznej lekkości. Akrylowa prośba o błogosławieństwo jest trwała. Nie pęka i nie blaknie. Atutem jest również pełna personalizacja. Umieszczamy tutaj Wasze zdjęcie i wybrany tekst, który napiszemy wyjątkową, ozdobną czcionką. Ślubna prośba o błogosławieństwo dla rodziców z satynowej pleksi z Waszym zdjęciem to piękna pamiątka, która dopełni rodzinną galerię.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych