Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z Twoim zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem


Wyjątkowa prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem

Wszystkie zaproszenia ślubne oraz prośby o błogosławieństwo rodziców można wykonać w tradycyjny sposób, drukując je szybko na eleganckim papierze. Ale warto się zastanowić nad uwiecznieniem jednego z najbardziej wzruszających momentów, który tradycyjnie ma miejsce przed ceremonią zaślubin. Wyjątkowe błogosławieństwo rodziców powinno mieć oryginalną oprawę.

Emferycznie i romantycznie

Mamy dla Was elegancką prośbę o błogosławieństwo rodziców Venarti. Produkt jest wyjątkowo trwały, wykonany z satynowego, półprzezroczystego, cienkiego akrylu, który daje efekt eleganckiej i jednocześnie bardzo romantycznej lekkości. Akrylowa prośba o błogosławieństwo jest trwała. Nie pęka i nie blaknie. Atutem jest również pełna personalizacja. Umieszczamy tutaj Wasze zdjęcie i wybrany tekst, który napiszemy wyjątkową, ozdobną czcionką. Ślubna prośba o błogosławieństwo dla rodziców z satynowej pleksi z Waszym zdjęciem to piękna pamiątka, która dopełni rodzinną galerię.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych