Ślubny, biały album, księga gości z Twoim zdjęciem

75,00 zł
75,00 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubny, biały album, księga gości z Twoim zdjęciem


Dzień ślubu to wyjątkowy czas, który powinien pozostać w pamięci Młodej Pary i zaproszonych gości do końca życia. Niestety dla Młodej Pary ten pełen przeżyć dzień wiąże się również ze stresem i wzruszeniami, które sprawiają, że wspomnienia zbyt szybko się zacierają.

Dlatego też warto sięgnąć po rozwiązanie, które pozwala zachować wspomnienia, a przy tym dostarcza wspaniałych chwil w momencie, kiedy zaczynamy wracać pamięcią do dnia ślubu.

Mowa o ślubnym albumie księdze gości, która stanowi zbiór migawek z najpiękniejszych chwil ślubu. Wpisy gości, ich autografy, życzenia dla nową drogę życia, sentencje warte przemyślenia – to wszystko sprawia, że Para Młoda otwierając ten ślubny album może cofnąć się do tego wyjątkowego dnia.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu