Stary rower tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Stary rower tablice rejestracyjne


Do ślubu starym rowerem? Nawet, jeśli ten pomysł jest niepraktyczny, to z pewnością jest romantyczny. Szczególnie, jeśli Nowożeńcy uwielbiają wspólne przejażdżki rowerowe, kiedy czar dwóch kółek uwiódł ich serca.

Wcale jednak nie trzeba z tych kółek rezygnować, bowiem mogą one występować jako motyw zdobiący ślubne dekoracje. Stary rower zdobiący ślubne tablice rejestracyjne to wyjątkowy pomysł dla wyjątkowej Pary Młodej.

Taka ślubna tablica rejestracyjna zmieni charakter każdego pojazdu, doda mu uroku i sprawi, że wzbudzać będzie on zachwyt nie tylko jego pasażerów, ale i zaproszonych gości oraz przypadkowych przechodniów, którzy nie powstrzymają życzliwego uśmiechu na widok ślubnego orszaku.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu