Ptaszki ludowe w sercu tablice rejestracyjne TAB010

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Ptaszki ludowe w sercu tablice rejestracyjne TAB010


Motywy ludyczne coraz częściej pojawiają się w tematyce weselnej i to nie tylko w przypadku ślubów organizowanych w stylu wiejskim. Nic w tym dziwnego, bowiem ich pełen sprzeczności urok: prostota, a jednocześnie złożoność, staranność wykonana, a jednocześnie operowanie utartymi, prostymi motywami, budzi zachwyt, przyciąga spojrzenia i to nie tylko osób, które klimaty etno czy wiejskie kochają.

Tablica rejestracyjna ozdobiona motywem uroczych ptaszków, to również doskonały sposób na podkreślenie romantycznego charakteru ceremonii, to wspaniały pomysł dla wszystkich tych, którzy cenią sobie romantyczność i delikatność, którzy nie chcą przepychu, tylko bliskie ich sercu … ptaszki ludowe.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych