Białe róże Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Białe róże Ślubne tablice rejestracyjne


Równie ważną kwestią, jak zadbanie o wystrój sali, ślubny bukiet czy sukienkę, jest dekoracja samochodu, który powiezie Młodą Parę do ślubu.

Jednym z elementów tej dekoracji są tablice rejestracyjne, oczywiści ozdobione ślubnymi motywami.

Ślubne tablice rejestracyjne z widniejącymi na nich białymi różami to prawdziwie elegancka, a przy tym przyciągająca wzrok dekoracja. Łączy ona w sobie bogactwo z niewinnością, skromnością, łączy przepych z klasyką ograniczoną w swoich formach.

Białe róże, czyste i niewinne, doskonale korespondują z charakterem weselnej ceremonii, a także pasować będą do różanego bukietu Panny Młodej.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu