Tablice rejestracyjne ślubne TAB002

Tablica rejestracyjna ślubna. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne TAB002


Ślub to wyjątkowe wydarzenie, Para Młoda rozpoczyna bowiem nowy etap życia, a towarzyszący w tej wyjątkowej chwili Nowożeńcom zaproszeni goście, tylko podnoszą rangę ceremonii.

Miłość pomiędzy Panem i Panią Młodą to uczucie, które dodaje im blasku, które uskrzydla i sprawia, że ten dzień rzeczywiście pamiętać będą do końca życia, jako ukoronowanie tej wielkiej miłości.

Nic zatem dziwnego, że o ślubie, o radości związanej z byciem razem aż chce się krzyczeć, by poinformować cały świat. Można to jednak zrobić nieco … dyskretniej i efektowniej, przy pomocy ślubnych tablic rejestracyjnych, które – przytwierdzone do ślubnego samochodu – oznajmiać będą każdemu przechodniowi radosną nowinę.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych