Hortensje Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensje Ślubne tablice rejestracyjne


Wyjątkowy ślub wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopasowania do siebie wszystkich elementów – zarówno stroju Państwa Młodych, jak i dekoracji weselnej sali czy nawet samochodu.

Jeśli to właśnie samochód wiezie przyszłych Państwa Młodych do ślubu, warto zadbać o jego przystrojenie w taki sposób, by nie odbierał zainteresowania gości parą, a wręcz przeciwnie, by podkreślał uroczysty charakter danego dnia.

Jedną z takich popularnych dekoracji, które nie ingerują w ślubną dekorację, są tablice ślubne. Ozdobione motywem hortensji tablice, to wspaniały sposób, by zamienić zwyczajny samochód, w pojazd, którym Para Młoda rozpoczyna nowy etap życia, wspólną podróż.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu