Tablice rejestracyjne ślubne TAB003

Tablica rejestracyjna ślubna. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne TAB003


Ślub to ceremonia o bogatej symbolice, zatem warto zadbać, by wszystkie symbole miłości i trwałości związku, były w trakcie tego wyjątkowego dnia obecne. Jednym z takich symboli jest serce, które ozdabia dodatkowo wiele elementów dekoracyjnych, stając się uniwersalnym motywem, podkreślającym wielką miłość pomiędzy Nowożeńcami.

Dlatego też warto ten motyw zastosować na tak oryginalnej dekoracji ślubnego samochodu, jaką są ślubne tablice. Niezależnie czy wybierzemy te z napisem „Młoda Para”, czy też – dbając o indywidualny charakter wesela – zmienimy napis zgodnie z własną inwencją twórczą, tablice informować będą cały świat o tym, że w samochodzie jedzie Para Młoda.

Co więcej, budzić będą sympatię, prowokować spontaniczne życzenia i gratulacje, będą również sposobem na wykreowanie wyjątkowej atmosfery tego dnia zaślubin.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał:  hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.