Szklana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem w geometrycznym sercu

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem w geometrycznym sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem w geometrycznym sercu


Szklane zaproszenie dla Rodziców połączone jednocześnie z prośbą o Błogosławieństwo, to doskonały wybór dla wszystkich Par Młodych, ceniących sobie wysoką jakość wykonania, subtelne piękno oraz pieczołowicie dbających o szczegóły.

Ta prośba o Błogosławieństwo stanowi podkreślenie rangi Rodziców, jako wyjątkowych gości, dostarczy też mocy pozytywnych wzruszeń. Dzięki zdjęciu Młodej Pary umieszczonym w geometrycznym sercu, takie zaproszenie stanie się również wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia, pieczołowicie przechowywaną przez Rodziców przez długie lata. Prostota tego zaproszenia, a jednocześnie jego klasyczna elegancja, w połączeniu z nowoczesnym akcentem, jakim jest geometryczne serce robi piorunujące wrażenie. Nic zatem dziwnego, że ta szklana prośba o Błogosławieństwo jest niezwykle chętnie wybierana przez Młode Pary.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji