Szklana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem w geometrycznym sercu

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem w geometrycznym sercu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem w geometrycznym sercu


Szklane zaproszenie dla Rodziców połączone jednocześnie z prośbą o Błogosławieństwo, to doskonały wybór dla wszystkich Par Młodych, ceniących sobie wysoką jakość wykonania, subtelne piękno oraz pieczołowicie dbających o szczegóły.

Ta prośba o Błogosławieństwo stanowi podkreślenie rangi Rodziców, jako wyjątkowych gości, dostarczy też mocy pozytywnych wzruszeń. Dzięki zdjęciu Młodej Pary umieszczonym w geometrycznym sercu, takie zaproszenie stanie się również wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia, pieczołowicie przechowywaną przez Rodziców przez długie lata. Prostota tego zaproszenia, a jednocześnie jego klasyczna elegancja, w połączeniu z nowoczesnym akcentem, jakim jest geometryczne serce robi piorunujące wrażenie. Nic zatem dziwnego, że ta szklana prośba o Błogosławieństwo jest niezwykle chętnie wybierana przez Młode Pary.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji