Pomarańczowe kwiaty wzór 3 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty wzór 3 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Jesień to doskonały czas na ślub i oryginalną sesję zdjęciową… Polska złota jesień ma w sobie wyjątkową magię przepełnioną energetycznymi kolorami liści, które wręcz mienią się w ostatnich, ciepłych promieniach słońca. My przygotowaliśmy dla Was jesienną serię niezbędnych akcesoriów ślubnych w kolorach energetycznej pomarańczy. Poznajcie nowe szklane zaproszenia dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów.

Kwiat gorzkiej pomarańczy, chociaż wcale pomarańczowy nie jest, oznacza czystość i niewinnoś

. Inne kwiaty w kolorze pomarańczowym przynoszą w przesłaniu odwagę, siłę i piękno. Są symbolem nadziei, miłości i namiętności, a także oznaczają kreatywność i fascynację. Dlatego wybraliśmy pomarańczowe kwiaty na motyw ozdobny najnowszego wzoru szklanych zaproszeń dla Rodziców.

Pomarańczowe kwiaty umieściliśmy w energetycznym, ale subtelnym wianku na samej górze zaproszenia dla Rodziców. Resztę powierzchni szklanej, białej tafli pozostawiamy Wam do dyspozycji. To Wasza prośba o błogosławieństwo będzie najważniejszym elementem zaproszenia dla Rodziców. Taflę można umieścić na plastikowych nóżkach (podstawka z pleksi), eksponując ją w odpowiednim miejscu.

Zaproszenia wykonujemy w różnych wymiarach. Od nich zależy również grubość szkła.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych