Pomarańczowe kwiaty wzór 3 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty wzór 3 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Jesień to doskonały czas na ślub i oryginalną sesję zdjęciową… Polska złota jesień ma w sobie wyjątkową magię przepełnioną energetycznymi kolorami liści, które wręcz mienią się w ostatnich, ciepłych promieniach słońca. My przygotowaliśmy dla Was jesienną serię niezbędnych akcesoriów ślubnych w kolorach energetycznej pomarańczy. Poznajcie nowe szklane zaproszenia dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów.

Kwiat gorzkiej pomarańczy, chociaż wcale pomarańczowy nie jest, oznacza czystość i niewinnoś

. Inne kwiaty w kolorze pomarańczowym przynoszą w przesłaniu odwagę, siłę i piękno. Są symbolem nadziei, miłości i namiętności, a także oznaczają kreatywność i fascynację. Dlatego wybraliśmy pomarańczowe kwiaty na motyw ozdobny najnowszego wzoru szklanych zaproszeń dla Rodziców.

Pomarańczowe kwiaty umieściliśmy w energetycznym, ale subtelnym wianku na samej górze zaproszenia dla Rodziców. Resztę powierzchni szklanej, białej tafli pozostawiamy Wam do dyspozycji. To Wasza prośba o błogosławieństwo będzie najważniejszym elementem zaproszenia dla Rodziców. Taflę można umieścić na plastikowych nóżkach (podstawka z pleksi), eksponując ją w odpowiednim miejscu.

Zaproszenia wykonujemy w różnych wymiarach. Od nich zależy również grubość szkła.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych