Białe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców


„Róże czerwone są, a fioletowe bzy (…) – śpiewała Alicja Majewska, ale miłośnicy kwiatów wiedzą o tym doskonale, że róże mogą być nie tylko czerwone. Co więcej, ich kolor ma niebagatelne znaczenie, niesie bowiem ze sobą przesłanie.

Biała różna, podobnie zresztą jak kremowa, oznacza uduchowioną miłość, pokorę, niewinność i czystość, dlatego też tak chętnie używana jest zarówno jako dekoracja ślubnych stołów czy element ślubnego bukietu, jak i w charakterze motywu zdobiącego zaproszenia czy inne elementy służące organizacji wesela.

Zaproszenia ślubne dla Rodziców, ozdobione motywem białych róż, to pełen wdzięku sposób na zaproszenie tych osób, których na ślubie nie może zabraknąć – Rodziców. Namalowane na szkle róże, sprawiają wrażenie delikatnych, a zarazem do złudzenia przypominają żywe kwiaty, dzięki czemu zaproszenie to jest wyjątkowe i z pewnością stanie się cenną pamiątką, przechowywaną przez długie lata.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu