Białe anemone, zawilec Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem białych kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe anemone, zawilec Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to zawsze wyjątkowi goście na ślubie, a mimo iż zwykle pierwsi wiedzą o planowanej uroczystości, to i tak powinni oni otrzymać zaproszenie.

I to zaproszenie specjalne, adresowane tylko do nich, będące nie tylko informacją o uroczystości, ale i jednocześnie podziękowaniem za ich trud wychowawczy i serce, które okazywali przez lata.

Szklane zaproszenie, ozdobione białymi kwiatami, to wspaniały sposób, by tę wdzięczność wyrazić, a zarazem zaprosić do wspólnego radowania się.

Eleganckie zaproszenie, o niezwykłej jakości wykonania, to także zapowiedź stylu, w jakim ma odbyć się przyjęcie weselne,Białe kwiaty, o takiej fakturze płatków, doskonale pasują do eleganckich wnętrz i stylu klasycznego bądź glamour, zaś wysublimowane piękno podkreśla jeszcze asymetryczny kształt czarno-złotej ramki. Każdy szczegół tego zaproszenia zdaje się być pełen przepychu, ale jednocześnie dobrego gustu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu