Pudrowe róże Nosidełko, torebka na wino dla świadkowej

Pudrowe róże Nosidełko, torebka na jedno wino dla świadkowej


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Nosidełko, torebka na wino dla świadkowej


Podziękowanie dla świadkowej jest bardzo ważne. Zazwyczaj świadkowa to również bardzo bliska osoba - najlepsza przyjaciółka lub krewna. Pragniesz jej podziękować za pomoc przy organizacji i za towarzyszenie podczas wszystkich najważniejszych momentów zaślubin oraz wesela. Kupiłaś wspaniałe wino. Ale samo wino nie zawsze wystarczy. Powinno mieć też wyjątkową oprawę. Skrzynki drewniane na wino nie jedno mają imię. My proponujemy kształt oryginalnego nosidełka na wino.

Nosidełko lub torebka na wino dla świadkowej, wykonana jest z drewnianej, trwałej sklejki i ozdobiona modnym motywem pudrowych róż w otoczeniu zielonych gałązek. Całość jest bardzo stylowa i delikatna. Dodana personalizacja – napis z podziękowaniami - na pewno wzruszy Twoją świadkową. Wierzymy też, że dzięki naszej oryginalnej skrzynce na wino, podziękowania dla świadkowej od Ciebie staną się jeszcze bardziej wyjątkowym i osobistym dla niej momentem, który będzie wspominać przez długie lata.

 

Materiał: sklejka 3mm

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 40,5cm x 10,5cm

Otwór na wino: 31 cm x 8 cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie treści nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych