Anemone Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna i pleksi z motywem anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


69,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Anemone Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka


Anemony to kwiaty charakteryzujące się nie tylko ponadczasowym pięknem, ale i dyskretną elegancją. Dlatego też coraz chętniej sięgają po nie Młode Pary, traktując je jako idealne kwiaty do bukietu ślubnego czy do ozdoby weselnej sali. Ale anemony są również doskonałym motywem zdobiącym różnego rodzaju przedmioty, służące organizacji weselnej uroczystości.

Ten motyw kwiatowy szczególnie pięknie wygląda na ślubnej statuetce stanowiącej formę podziękowania dla Rodziców za ich poświęcenie, bezwarunkową miłość i trud włożony w wychowanie. Ten piękny prezent stanie się przyczynkiem do uśmiechów i wzruszeń, będzie nie tylko dowodem miłości Pary Młodej do Rodziców, ale również wspaniałą pamiątką.

 

Wymiary: 15cm x 20 x 3 cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych