Para w tle Ślubne winietki Magnes

Winietki drewniane w formie plastra brzozy z magnesem z motywem pary młodej


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para w tle Ślubne winietki Magnes


Winietki już na stałe weszły do katalogu produktów nabywanych przez Pary Młode przed ślubem. Stanowią one wyraz troski przyszłych Nowożeńców o gości – ułatwiają bowiem odnalezienie właściwego miejsca, stanowią wyraz dbałości o komfort zaproszonych gości.

Winietki ślubne, będące jednocześnie magnesem, ozdobione motywem Młodej Pary, stanowią również wspaniałą ozdobę stolika, doskonale nawiązującą charakterem do ślubnej uroczystości.

To również wspaniała pamiątka dla weselników, która – umieszczona na lodówce czy magnetycznej tablicy – nawet długie miesiące czy lata po weselu przywoła fantastyczne wspomnienia dobrej zabawy.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: plasterek drewna z magnesem

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm