Eko kwiaty Ślubne winietki Magnes

Winietki drewniane w formie plastra brzozy z magnesem z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Ślubne winietki Magnes


Kwiaty, niezależnie od gatunku, nadają ślubnemu przyjęciu eleganckiej oprawy, wnoszą świeżość i lekkość. Dlatego też chętnie są one wykorzystywane – w formie ciętej – zarówno do ślubnego bukietu, jak i ozdoby ślubnych stołów. Jednak nie tylko żywe kwiaty znajdują zastosowanie na weselnej uroczystości.

Również te, występujące w formie motywów zdobiących przedmioty usprawniające organizację weselnej uroczystości, są chętnie wybierane, zmieniają bowiem energię przestrzeni, wpływają na ogólne wrażenie.

Motyw kwiatów w stylu eko, zdobiących winietki/magnesy, to doskonała ozdoba, która zamienia te funkcjonalne przedmioty w prawdziwa dekorację stołów. Dzięki temu nie tylko pozwalają zaproszonym gościom odnaleźć odpowiednie miejsce, ale wpływają też na estetykę stołu, a przy tym stanowią wspaniałą pamiątkę dla zaproszonych gości.

Pasują doskonale nie tylko do ślubu w stylu eko, ale również w stylu klasycznym, romantycznym czy minimalistycznym, dlatego też są produktem tak chętnie wybieranym przez Młode Pary.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: plasterek drewna z magnesem

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu