Eko kwiaty Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe


Kwadratowe zaproszenia ślubne z motywem eko kwiatów

Oryginalne zaproszenia ślubne nie muszą być wymyślne. Minimalizm i prostota geometryczna zawarta w kwadratowym kształcie, pięknie wpisuje się w wesele urządzane w takim właśnie stylu. Efektowny boczny nadruk kolorowych kwiatów, które wyglądają, jakby przed chwilą zostały zerwane w ogrodzie lub na łące, jest nietuzinkową ozdobą, która urzeknie Waszych weselnych gości.

Zaproszenia ślubne wykonane z satynowego akrylu są eleganckie i przede wszystkim trwałe. Staną się więc prawdziwą pamiątką na długie lata. Ich dodatkowym atutem jest pojemny obszar pozostawiony na treść zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych