Samolot Winietki drewniane ślubne w kształcie serca

Winietka drewniana w kształcie serca z motywem samolotu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Samolot Winietki drewniane ślubne w kształcie serca


Te misterne drewniane elementy w kształcie serca, z nadrukiem samolotu i serduszka dodadzą piękna i romantyzmu każdej scenerii ślubnej. Dzięki tym winietkom jako część oprawy wesela, będą Państwo mogli z sentymentem patrzeć na każde zdjęcie - czy to pary obejmującej się przed winietką, czy też po prostu na tło Państwa ceremonii.

Z pewnością stworzą one piękne wspomnienia zarówno dla Państwa, jak i dla tych, którzy mieli szczęście dzielić z Państwem najbardziej wyjątkowe chwile. Kiedy Państwa fotograf wyskoczy ze swoim długim obiektywem, aby zrobić kilka szczerych zdjęć z daleka, proszę upewnić się, że w tle znajduje się drewniana winieta, która uświetni każde ujęcie.

Ten mały element zaskoczenia z pewnością wywoła drugie spojrzenie wśród rodziców, przyjaciół i krewnych. Zachwycające ręcznie wykonane detale dodają uroku, a ich bajeczne kolory nadają lekkości - co czyni je idealnym wyborem dla nowoczesnych par, które chcą w zabawny sposób uczcić swój związek.

Urozmaicenie jest gwarantowane, gdy widzą Państwo, jak podkreślają wszystkie ważne ujęcia przy stołach lub podczas tańców, nie zasłaniając przy tym nikogo z obecnych.  Dzięki tym wspaniałym drewnianym winietkom ślubnym mogą Państwo zapewnić sobie i swoim gościom coś naprawdę wyjątkowego w dniu ślubu! Już dziś mogą Państwo nabyć je jako prawdziwie romantyczny dodatek do niezapomnianego wydarzenia.

Możesz również w tym stylu dobrać pozostałe dodatki na swój ślub, np. zaproszenia ślubne, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości...

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 6,8 x 6,6 mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych