Samolot Winietki drewniane ślubne w kształcie serca

Winietka drewniana w kształcie serca z motywem samolotu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Samolot Winietki drewniane ślubne w kształcie serca


Te misterne drewniane elementy w kształcie serca, z nadrukiem samolotu i serduszka dodadzą piękna i romantyzmu każdej scenerii ślubnej. Dzięki tym winietkom jako część oprawy wesela, będą Państwo mogli z sentymentem patrzeć na każde zdjęcie - czy to pary obejmującej się przed winietką, czy też po prostu na tło Państwa ceremonii.

Z pewnością stworzą one piękne wspomnienia zarówno dla Państwa, jak i dla tych, którzy mieli szczęście dzielić z Państwem najbardziej wyjątkowe chwile. Kiedy Państwa fotograf wyskoczy ze swoim długim obiektywem, aby zrobić kilka szczerych zdjęć z daleka, proszę upewnić się, że w tle znajduje się drewniana winieta, która uświetni każde ujęcie.

Ten mały element zaskoczenia z pewnością wywoła drugie spojrzenie wśród rodziców, przyjaciół i krewnych. Zachwycające ręcznie wykonane detale dodają uroku, a ich bajeczne kolory nadają lekkości - co czyni je idealnym wyborem dla nowoczesnych par, które chcą w zabawny sposób uczcić swój związek.

Urozmaicenie jest gwarantowane, gdy widzą Państwo, jak podkreślają wszystkie ważne ujęcia przy stołach lub podczas tańców, nie zasłaniając przy tym nikogo z obecnych.  Dzięki tym wspaniałym drewnianym winietkom ślubnym mogą Państwo zapewnić sobie i swoim gościom coś naprawdę wyjątkowego w dniu ślubu! Już dziś mogą Państwo nabyć je jako prawdziwie romantyczny dodatek do niezapomnianego wydarzenia.

Możesz również w tym stylu dobrać pozostałe dodatki na swój ślub, np. zaproszenia ślubne, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości...

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 6,8 x 6,6 mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych