Samolot z sercami Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem samolotu z sercami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Samolot z sercami Ślubne drewniane zawieszki


Kochasz podróże? Chcesz zaprosić do swojego świata podróżnika również weselnych gości? A może marzenie o samolotowej podróży jest wciąż niespełnionym? Panujesz podróż poślubną w dalekie kraje?

Niezależnie od odpowiedzi na te pytania, motyw samolotu ze ślubnymi sercami jest odpowiedni, zarówno dla tych, którzy lubią unosić się w przestworzach, jak i dla tych, którzy wolą podróżować palcem po mapie.

Drewniane zawieszki ślubne, ozdobione motywem samolotu, to wspaniały pomysł, pozwalający odmienić zwykłą butelkę alkoholu.

Dzięki takiej zawieszce, staje się to iście weselny trunek, a także wspaniały prezent dla zaproszonych gości, czy też wygrana w organizowanych w trakcie wesela konkursach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu