Góry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Podziękowania dla Rodziców powinny być nie tylko wzruszające i pełne miłości, ale warto nadać im niepowtarzalną oprawę. A do tego idealnie pasuje naturalny materiał, jakim jest drzewo oraz piękne ozdobne tło z motywem majestatycznych gór. Ślubna statuetka z górami dla Waszych Rodziców.

Ślubna statuetka z motywem gór – naturalny plaster brzozy

Połączenie widoku majestatycznych gór w tle z naturalnym materiałem, jakim jest drzewo, sprawia, że statuetka ślubna, którą wręczycie Waszym Rodzicom jako podziękowanie za trud i miłość, które włożyli w Wasze dotychczasowe życie, stanie się wyjątkowym prezentem. Wygrawerowane słowa w połączeniu z naturalnym i unikalnym pięknem drzewa, zamkniętym w jego niepowtarzalnym usłojeniu i prawdziwej korze, zyskają dodatkowy wymiar emocjonalny.

Statuetka ślubna ma średnie wymiary 20 x 16 cm, ale jej wielkość w zależy od konkretnego plastra brzozy.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.