Góry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,99 zł


Opis
Opis

Góry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Podziękowania dla Rodziców powinny być nie tylko wzruszające i pełne miłości, ale warto nadać im niepowtarzalną oprawę. A do tego idealnie pasuje naturalny materiał, jakim jest drzewo oraz piękne ozdobne tło z motywem majestatycznych gór. Ślubna statuetka z górami dla Waszych Rodziców.

Ślubna statuetka z motywem gór – naturalny plaster brzozy

Połączenie widoku majestatycznych gór w tle z naturalnym materiałem, jakim jest drzewo, sprawia, że statuetka ślubna, którą wręczycie Waszym Rodzicom jako podziękowanie za trud i miłość, które włożyli w Wasze dotychczasowe życie, stanie się wyjątkowym prezentem. Wygrawerowane słowa w połączeniu z naturalnym i unikalnym pięknem drzewa, zamkniętym w jego niepowtarzalnym usłojeniu i prawdziwej korze, zyskają dodatkowy wymiar emocjonalny.

Statuetka ślubna ma średnie wymiary 20 x 16 cm, ale jej wielkość w zależy od konkretnego plastra brzozy.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.