Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Akrylowe zaproszenia ślubne z motywem gór

Czy szukacie idealnego zaproszenia ślubnego na wielką uroczystość zaplanowaną w górach? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkowe, pełne majestatu i elegancji satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór. Poznajcie produkt w unikalnym stylu Venarti.

Górskie zaproszenia na ślub

Wykonane z trwałej, satynowej pleksi o grubości 3 mm zaproszenia na ślub staną się niewątpliwie wyjątkową pamiątką wydarzenia, które planujecie zorganizować. Zamknięte w geometrycznej formie prostokąta wchodzą w prawdziwy melanż z tym, co klasyczne, ale zarazem nowoczesne. Niebiesko-białe tło oraz nadruk majestatycznych, wysokich gór i leśnych drzew tworzą prawdziwą, romantyczną aurę. Tylko zima w górach z niepowtarzalną bielą śnieżnego puchu i skrzypiącym mrozem oraz widokami szczytów, daje bowiem tak niezwykłą atmosferę.

Wasze zimowe zaproszenia ślubne z motywem gór włożycie do białej koperty. Koperta oraz personalizacja są GRATIS.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.