Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Akrylowe zaproszenia ślubne z motywem gór

Czy szukacie idealnego zaproszenia ślubnego na wielką uroczystość zaplanowaną w górach? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkowe, pełne majestatu i elegancji satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór. Poznajcie produkt w unikalnym stylu Venarti.

Górskie zaproszenia na ślub

Wykonane z trwałej, satynowej pleksi o grubości 3 mm zaproszenia na ślub staną się niewątpliwie wyjątkową pamiątką wydarzenia, które planujecie zorganizować. Zamknięte w geometrycznej formie prostokąta wchodzą w prawdziwy melanż z tym, co klasyczne, ale zarazem nowoczesne. Niebiesko-białe tło oraz nadruk majestatycznych, wysokich gór i leśnych drzew tworzą prawdziwą, romantyczną aurę. Tylko zima w górach z niepowtarzalną bielą śnieżnego puchu i skrzypiącym mrozem oraz widokami szczytów, daje bowiem tak niezwykłą atmosferę.

Wasze zimowe zaproszenia ślubne z motywem gór włożycie do białej koperty. Koperta oraz personalizacja są GRATIS.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.