Słoneczniki Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Szczęście zaczyna się od zaproszenia. Wasz ślub to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w Waszym życiu, a wszystko zaczyna się od idealnego zaproszenia ślubnego.

Nasze satynowe zaproszenia ślubne posiadają piękne motywy słoneczników na górze i delikatne listki po bokach.

Te charakterystyczne zaproszenia sprawią, że Twoi goście poczują się mile widziani, zanim jeszcze przyjdą.

Oferujemy również spersonalizowane teksty zaproszeń, dzięki czemu możesz mieć pewność, że każdy z Twoich gości poczuje się reprezentowany przez Twoje zaproszenia. Pozwólcie nam pomóc Wam uchwycić ten idealny, bajkowy dzień ślubu za pomocą idealnych zaproszeń!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.