Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ozdobnie ze zdjęciem w akrylu

Zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu. Są też jednym z pierwszych kroków podejmowanych podczas planowaniu wesela. Gdyby ich zabrakło, na weselu i ślubie po prostu nie będzie gości. My nie możemy do tego dopuścić, dlatego podejmujemy próbę podpowiedzi, co możecie wybrać z naszej oferty – zaproszeń ślubnych by Venarti.

Akrylowa delikatność ze zdjęciem

Mamy dla Was unikalne akrylowe zaproszenia ślubne Słupsk, które są w pełni spersonalizowane. U góry umieścimy Wasze zdjęcie, resztę zajmie wybrany tekst i delikatna florystyczna ozdoba. Półprzezroczysta, satynowa pleksi o grubości 3 mm w dekoracyjnym kształcie w stylu retro idealnie wpisze się w ceremonię w klasycznym i jednocześnie nowoczesnym stylu rew retro. Zaproszenia są delikatne, ale niezwykle trwałe, wykonane z największą dbałością o każdy szczegół! Staną się wyjątkową pamiątką dla zaproszonych gości.

A może wolicie bardziej wyrafinowane i ozdobne zaproszenia z żywicy Venarti? Sprawdźcie, co mamy dla Was tutaj!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych