Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z Twoim zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ozdobnie ze zdjęciem w akrylu

Zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu. Są też jednym z pierwszych kroków podejmowanych podczas planowaniu wesela. Gdyby ich zabrakło, na weselu i ślubie po prostu nie będzie gości. My nie możemy do tego dopuścić, dlatego podejmujemy próbę podpowiedzi, co możecie wybrać z naszej oferty – zaproszeń ślubnych by Venarti.

Akrylowa delikatność ze zdjęciem

Mamy dla Was unikalne akrylowe zaproszenia ślubne Słupsk, które są w pełni spersonalizowane. U góry umieścimy Wasze zdjęcie, resztę zajmie wybrany tekst i delikatna florystyczna ozdoba. Półprzezroczysta, satynowa pleksi o grubości 3 mm w dekoracyjnym kształcie w stylu retro idealnie wpisze się w ceremonię w klasycznym i jednocześnie nowoczesnym stylu rew retro. Zaproszenia są delikatne, ale niezwykle trwałe, wykonane z największą dbałością o każdy szczegół! Staną się wyjątkową pamiątką dla zaproszonych gości.

A może wolicie bardziej wyrafinowane i ozdobne zaproszenia z żywicy Venarti? Sprawdźcie, co mamy dla Was tutaj!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych