Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Ramka z eukaliptusa

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Ramka z eukaliptusa


Zaproszenia ślubne, które przyciągają uwagę: zaproszenia z satynowym wykończeniem z półprzezroczystego akrylu wprowadzą Twój wyjątkowy dzień w nowoczesność!

Piękne jak diamenty, z motywem ramki z delikatnych liści eukaliptusa misternie nadrukowanych na powierzchni. Każdy, kto weźmie je do ręki, będzie wiedział, jak bardzo jest ono wyjątkowe.

Dostosuj swoje eleganckie zaproszenie ślubne dokładnie tak, jak chcesz - dołącz spersonalizowany tekst zaproszenia, aby stworzyć wydarzenie pełne stylu i doskonałego rzemiosła. Nasze akrylowe zaproszenia ślubne podnoszą każdy szczegół, od subtelnego wyboru czcionki do unikalnych projektów kart.

Jakość i piękno łączą się idealnie razem, tworząc wygląd, który emanuje wyrafinowaniem, luksusem i nowoczesnym urokiem. Wejdź w klasyczną elegancję z tymi pamiątkami pasującymi do królewskiej rodziny - wybierz projekt godny tworzenia słodkich wspomnień już dziś!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych