Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Ramka z eukaliptusa

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Ramka z eukaliptusa


Zaproszenia ślubne, które przyciągają uwagę: zaproszenia z satynowym wykończeniem z półprzezroczystego akrylu wprowadzą Twój wyjątkowy dzień w nowoczesność!

Piękne jak diamenty, z motywem ramki z delikatnych liści eukaliptusa misternie nadrukowanych na powierzchni. Każdy, kto weźmie je do ręki, będzie wiedział, jak bardzo jest ono wyjątkowe.

Dostosuj swoje eleganckie zaproszenie ślubne dokładnie tak, jak chcesz - dołącz spersonalizowany tekst zaproszenia, aby stworzyć wydarzenie pełne stylu i doskonałego rzemiosła. Nasze akrylowe zaproszenia ślubne podnoszą każdy szczegół, od subtelnego wyboru czcionki do unikalnych projektów kart.

Jakość i piękno łączą się idealnie razem, tworząc wygląd, który emanuje wyrafinowaniem, luksusem i nowoczesnym urokiem. Wejdź w klasyczną elegancję z tymi pamiątkami pasującymi do królewskiej rodziny - wybierz projekt godny tworzenia słodkich wspomnień już dziś!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych