Szklane podziękowania dla Rodziców Ramka z eukaliptusa

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Ramka z eukaliptusa


Prezentujemy idealne podziękowanie dla rodziców na te szczególne chwile wdzięczności. Nasze oszałamiające szklane tafle upamiętnią Twoich bliskich w spersonalizowany sposób. Z motywem liści eukaliptusa inspirowanym przez samą matkę naturę, te podziękowanie zostało wykonane z najwyższej jakości szkła.

Szklane podziękowanie to nie tylko styl - jest on również dostosowany do wyrażenia szczerego uznania dla członków rodziny, którzy okazali swoją bezwarunkową miłość i opiekę przez lata. Czy może być lepszy sposób, aby wziąć udział w tych złotych wspomnieniach?

I pięknie, te szklane podziękowanie służy jako wyrafinowane przypomnienie tej wdzięczności, która jest często odczuwana, ale tak rzadko wyrażana.

Niech te szklana tafla doda eleganckiego uroku i wzruszenia do wystroju Twojego domu - dumnie prezentując niesamowity poziom rzemiosła i miłości tam, gdzie liczy się to najbardziej. Każdy z nich wykonujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły - to coś, na czym zawsze możesz polegać, kupując u nas!

Podziękuj rodzicom w swoim życiu za pomocą prezentu od Venarti.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych