Szklane podziękowania dla Rodziców Ramka z eukaliptusa

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Ramka z eukaliptusa


Prezentujemy idealne podziękowanie dla rodziców na te szczególne chwile wdzięczności. Nasze oszałamiające szklane tafle upamiętnią Twoich bliskich w spersonalizowany sposób. Z motywem liści eukaliptusa inspirowanym przez samą matkę naturę, te podziękowanie zostało wykonane z najwyższej jakości szkła.

Szklane podziękowanie to nie tylko styl - jest on również dostosowany do wyrażenia szczerego uznania dla członków rodziny, którzy okazali swoją bezwarunkową miłość i opiekę przez lata. Czy może być lepszy sposób, aby wziąć udział w tych złotych wspomnieniach?

I pięknie, te szklane podziękowanie służy jako wyrafinowane przypomnienie tej wdzięczności, która jest często odczuwana, ale tak rzadko wyrażana.

Niech te szklana tafla doda eleganckiego uroku i wzruszenia do wystroju Twojego domu - dumnie prezentując niesamowity poziom rzemiosła i miłości tam, gdzie liczy się to najbardziej. Każdy z nich wykonujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły - to coś, na czym zawsze możesz polegać, kupując u nas!

Podziękuj rodzicom w swoim życiu za pomocą prezentu od Venarti.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych