Ramka z eukaliptusa Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Pudełko na koperty, telegramy


Pudełko na koperty to idealne rozwiązanie na przyjęcie. Dzięki takiemu małemu akcesroium nasze wesele zyskuje jeszcze większego stylu w oczach naszych gości. Do pudełka gości podczas życzeń mogą składać koperty z pieniędzmi czy też telegramy, dzięki czemu całość mamy w jednym miejscu szykownie zapakowane.

Pudełko na koperty z ramką eukaliptusa idealnie wpasowuje się w wesela zaaranżowane w stylu rustykalnym, naturalistycznym czy też po prostu glamour.

Pudełko na koperty wykonane jest ze sklejki drzewnej, dzięki czemu zachowuje dość wysoką wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Na każdej krawędzi ścian mamy widoczny motyw liści eukaliptusa, a na samej górze napis z podziękowaniem oraz troszkę niżej podpis Pary Młodej. Pudelko na koperty to świetne akcesorium, wyglądajce elegancko oraz nadające jeszcze większego szyku naszemu przyjęciu.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych