Ramka z eukaliptusa Serce Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia satyowe, ślubne z pleksi w kształcie werca z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Serce Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Twoi goście będą zachwyceni, kiedy rozerwą klasyczną kopertę, aby znaleźć zaproszenia ślubne w kształcie serca z grafiką delikatnych liści eukaliptusa.

Każde zaproszenie jest spersonalizowane z Twoim własnym tekstem zaproszenia, pozwalając Ci podzielić się szczegółami Twojego wyjątkowego dnia.

Zaproszenia te są idealne dla różnych stylów zaślubin, od pięknych ceremonii przy plaży do eleganckich uroczystości w lokalu. Rozumiemy, że zrobienie idealnych zaproszeń ślubnych nie musi wiązać się z dużymi wydatkami, dlatego staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszyscy Twoi goście otrzymają coś wyjątkowego.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych