Ramka z eukaliptusa Serce Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia satyowe, ślubne z pleksi w kształcie werca z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Serce Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Twoi goście będą zachwyceni, kiedy rozerwą klasyczną kopertę, aby znaleźć zaproszenia ślubne w kształcie serca z grafiką delikatnych liści eukaliptusa.

Każde zaproszenie jest spersonalizowane z Twoim własnym tekstem zaproszenia, pozwalając Ci podzielić się szczegółami Twojego wyjątkowego dnia.

Zaproszenia te są idealne dla różnych stylów zaślubin, od pięknych ceremonii przy plaży do eleganckich uroczystości w lokalu. Rozumiemy, że zrobienie idealnych zaproszeń ślubnych nie musi wiązać się z dużymi wydatkami, dlatego staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszyscy Twoi goście otrzymają coś wyjątkowego.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych