Ramka z eukaliptusa Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem ramki z kwiatów eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Powitajcie rodziców w najważniejszym dniu Waszego życia dzięki naszym wspaniałym drewnianym zaproszeniom dla Rodziców! Elegancki motyw liścia eukaliptusa zdobi zarówno okładkę jak i wnętrze, czyniąc z tego zaproszenia naprawdę wyjątkową pamiątkę.

Otwórz prośbę o błogosławieństwo w formie drewnianego pudełka, aby ujawnić spersonalizowany tekst dla dodatkowego dotyku intymności. Świętuj w dobrym stylu z naszymi drewnianymi zaproszeniami dla rodziców i pielęgnuj te wyjątkowe chwile na zawsze.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych