Kora z drzewa Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kory z drzewa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kora z drzewa Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Spraw, aby Twoi rodzice poczuli się w dniu ślubu tak wyjątkowo, jak na to zasługują, dzięki naszym ekskluzywnym zaproszeniom dla rodziców! Te drewniane zaproszenia, w formie zamykanego pudełka, przedstawiają przepiękny motyw kory inspirowany naturą.

Spersonalizuj je dodatkowo poprzez dodanie inicjałów i daty ślubu, aby dać im pamiątkę, którą zapamiętają na zawsze. W środku znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twojej prośby o błogosławieństwo na tak ważną okazję.

Te rustykalne zaproszenia z pewnością roztopią serce Waszych rodziców i sprawią, że poczują się docenieni podczas Waszej uroczystości. Dzięki połączeniu piękna i praktyczności, te starannie wykonane przedmioty zapewniają Ci kompleksowe rozwiązanie, aby upewnić się, że Twoi najważniejsi goście mają wszystko, czego potrzebują w tak ważnym dniu.

Przynieś ciepło i miłóść, podarowując te przemyślane pamiątki, które twoja matka lub ojciec będą pielęgnować na zawsze!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.