Kora z drzewa Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kory z drzewa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kora z drzewa Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Spraw, aby Twoi rodzice poczuli się w dniu ślubu tak wyjątkowo, jak na to zasługują, dzięki naszym ekskluzywnym zaproszeniom dla rodziców! Te drewniane zaproszenia, w formie zamykanego pudełka, przedstawiają przepiękny motyw kory inspirowany naturą.

Spersonalizuj je dodatkowo poprzez dodanie inicjałów i daty ślubu, aby dać im pamiątkę, którą zapamiętają na zawsze. W środku znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twojej prośby o błogosławieństwo na tak ważną okazję.

Te rustykalne zaproszenia z pewnością roztopią serce Waszych rodziców i sprawią, że poczują się docenieni podczas Waszej uroczystości. Dzięki połączeniu piękna i praktyczności, te starannie wykonane przedmioty zapewniają Ci kompleksowe rozwiązanie, aby upewnić się, że Twoi najważniejsi goście mają wszystko, czego potrzebują w tak ważnym dniu.

Przynieś ciepło i miłóść, podarowując te przemyślane pamiątki, które twoja matka lub ojciec będą pielęgnować na zawsze!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.