Butelkowa zieleń Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem butelkowej zieleni


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Butelkowa zieleń Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Szukasz eleganckiego, a zarazem serdecznego sposobu na zaproszenie swoich rodziców na ślub?

Każde zaproszenie jest zaprojektowane w wyrafinowanym kolorze butelkowej zieleni i ma kształt zamykanego pudełka. Na górze znajduje się piękny, misterny wzór nadający mu dodatkowego przytulnego charakteru, co czyni go idealnym wyborem na coś specjalnego.

Kiedy otworzą pudełko, znajdą w nim wszystkie szczegóły, którymi chcesz się z nimi podzielić w jakikolwiek sposób, który sprawi, że poczujesz się komfortowo.

Ten wyjątkowy styl zaproszenia z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata.

Obiecujemy, że te wykwintne zaproszenia zdobędą serce Twojego rodzica i wywołają uśmiech radości. Dlaczego więc nie podarować rodzicom czegoś, co jest zarówno ponadczasowo stylowe, jak i wypełnione miłością? Podaruj im drewniane zaproszenie od nas już dziś!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.