Mapa Polski Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem mapy Polski


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa Polski Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Poproś rodziców o błogosławieństwo dzięki naszym wykwintnym zaproszeniom dla rodziców. Nasze drewniane zaproszenia to wyjątkowy i piękny sposób na poproszenie o aprobatę rodziców. Każde zaproszenie jest wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje mu wyrafinowany i luksusowy wygląd.

Głównym motywem tych wyjątkowych zaproszeń jest szczegółowa mapa Polski, która jest starannie nadrukowana na każdym z nich. Aby dodać jeszcze więcej personalizacji, umieściliśmy na mapie dwa punkty podkreślające miejsce zamieszkania Pary Młodej!

Wszyscy rozumiemy, jak ważna jest zgoda rodziców w dzisiejszym społeczeństwie - a nasze drewniane zaproszenia premium dla rodziców sprawią, że będzie to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych.

Każde z nich otwiera się jak pudełko odsłaniając wewnętrzną przegródkę, która zawiera spersonalizowany tekst. Zdobądź się na niezapomnianą parę zaproszeń rodziców już dziś i pokaż swojej rodzinie, jak wiele dla Ciebie znaczą!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych