Mapa Polski Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem mapy Polski


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Polski Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Poproś rodziców o błogosławieństwo dzięki naszym wykwintnym zaproszeniom dla rodziców. Nasze drewniane zaproszenia to wyjątkowy i piękny sposób na poproszenie o aprobatę rodziców. Każde zaproszenie jest wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje mu wyrafinowany i luksusowy wygląd.

Głównym motywem tych wyjątkowych zaproszeń jest szczegółowa mapa Polski, która jest starannie nadrukowana na każdym z nich. Aby dodać jeszcze więcej personalizacji, umieściliśmy na mapie dwa punkty podkreślające miejsce zamieszkania Pary Młodej!

Wszyscy rozumiemy, jak ważna jest zgoda rodziców w dzisiejszym społeczeństwie - a nasze drewniane zaproszenia premium dla rodziców sprawią, że będzie to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych.

Każde z nich otwiera się jak pudełko odsłaniając wewnętrzną przegródkę, która zawiera spersonalizowany tekst. Zdobądź się na niezapomnianą parę zaproszeń rodziców już dziś i pokaż swojej rodzinie, jak wiele dla Ciebie znaczą!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych