Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Las

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Las


Jeśli chcesz zrobić trwałe wrażenie, prosząc rodziców o błogosławieństwo przed wielkim dniem, nie szukaj dalej niż nasze niesamowite drewniane zaproszenia! Te jedyne w swoim rodzaju pudełka zawierają piękny motyw lasu w kolorze niebieskim oraz charakterystyczne szczegóły, które z pewnością zrobią wrażenie na mamie i tacie.

Każde zaproszenie jest artystycznie wykonane w drewnianym pudełku, zawierającym spersonalizowaną treść i serdeczną prośbę o błogosławieństwo. Wyobraź sobie, jak wyjątkowo będą się czuć, gdy otworzą swoje spersonalizowane zaproszenie na ważne wydarzenie w życiu ich syna lub córki!

Nasze zaproszenia są zaprojektowane tak, aby wzbudzać radość i podziw, zapewniając, że Twój ważny moment nie pozostanie niezauważony. Stwórz moment, którego rodzice nigdy nie zapomną - zamów drewniane zaproszenia dla rodziców już dziś.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych