Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Rustykalne kwiaty

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Rustykalne kwiaty


Pięknie wykonane drewniane zaproszenia dla rodziców są już dostępne w naszym sklepie! Zaproś swoich rodziców na specjalną okazję za pomocą pudełka z zaproszeniem, które ma motyw rustykalnych kwiatów i spersonalizowaną treść w środku.

Stworzenie tak wyjątkowego i przemyślanego prezentu nigdy nie było prostsze! Te niezwykłe drewniane zaproszenia zostały starannie wykonane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co daje idealne połączenie trwałości i stylu.

Uroczy motyw rustykalnych kwiatów dodaje odrobinę klasy i wyrafinowania do każdego wydarzenia, podczas gdy spersonalizowana treść oferuje serdeczny sposób zaproszenia rodziców do przyłączenia się do was w cenionym dniu.

Te pudełka z pewnością zrobią trwałe wrażenie!  Taka pamiątka to coś wyjątkowego, co na zawsze pozostanie w pamięci, nawet daleko w przyszłości. Dodatkowo, pudełka te mogą zawierać wiele małych niespodzianek, które sprawią, że Twoi rodzice poczują się wyjątkowo, gdy je otworzą; każde zaproszenie może zawierać zdjęcia lub słodki przysmak, aby wyrazić, jak bardzo ich kochasz.

Nasze wspaniałe zaproszenia dla rodziców z pewnością przyniosą radość!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych