Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Rustykalne kwiaty

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem rustykalnych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Rustykalne kwiaty


Pięknie wykonane drewniane zaproszenia dla rodziców są już dostępne w naszym sklepie! Zaproś swoich rodziców na specjalną okazję za pomocą pudełka z zaproszeniem, które ma motyw rustykalnych kwiatów i spersonalizowaną treść w środku.

Stworzenie tak wyjątkowego i przemyślanego prezentu nigdy nie było prostsze! Te niezwykłe drewniane zaproszenia zostały starannie wykonane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co daje idealne połączenie trwałości i stylu.

Uroczy motyw rustykalnych kwiatów dodaje odrobinę klasy i wyrafinowania do każdego wydarzenia, podczas gdy spersonalizowana treść oferuje serdeczny sposób zaproszenia rodziców do przyłączenia się do was w cenionym dniu.

Te pudełka z pewnością zrobią trwałe wrażenie!  Taka pamiątka to coś wyjątkowego, co na zawsze pozostanie w pamięci, nawet daleko w przyszłości. Dodatkowo, pudełka te mogą zawierać wiele małych niespodzianek, które sprawią, że Twoi rodzice poczują się wyjątkowo, gdy je otworzą; każde zaproszenie może zawierać zdjęcia lub słodki przysmak, aby wyrazić, jak bardzo ich kochasz.

Nasze wspaniałe zaproszenia dla rodziców z pewnością przyniosą radość!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych