Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Kwiaty w akwarelowym pasku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Kwiaty w akwarelowym pasku


To zawsze szczególny moment, kiedy Twoi rodzice uczestniczą w ważnym dla Ciebie wydarzeniu, więc dlaczego nie sprawić, aby zaproszenie było tak wyjątkowe, jak to tylko możliwe?

Nasze Zaproszenia dla Rodziców zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wywołać długotrwałe wrażenie. Nasze zaproszenia są dostarczane w pięknym drewnianym pudełku z subtelnym motywem kwiatowym na akwarelowym tle - idealnym, aby wyrazić sentymentalność okazji. Ale nie chodzi tu tylko o styl.

Wewnątrz pudełka znajduje się spersonalizowana treść zawierająca Twoją prośbę o błogosławieństwo od rodziców, co czyni to zaproszenie naprawdę wyjątkowym. Z naszymi zaproszeniami dla rodziców możesz mieć pewność, że Twoi rodzice poczują się docenieni i uwzględnieni. Zrób niezapomniane wrażenie już dziś i zaproś swoich rodziców w dobrym stylu!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.