Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Kwiaty w akwarelowym pasku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Kwiaty w akwarelowym pasku


To zawsze szczególny moment, kiedy Twoi rodzice uczestniczą w ważnym dla Ciebie wydarzeniu, więc dlaczego nie sprawić, aby zaproszenie było tak wyjątkowe, jak to tylko możliwe?

Nasze Zaproszenia dla Rodziców zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wywołać długotrwałe wrażenie. Nasze zaproszenia są dostarczane w pięknym drewnianym pudełku z subtelnym motywem kwiatowym na akwarelowym tle - idealnym, aby wyrazić sentymentalność okazji. Ale nie chodzi tu tylko o styl.

Wewnątrz pudełka znajduje się spersonalizowana treść zawierająca Twoją prośbę o błogosławieństwo od rodziców, co czyni to zaproszenie naprawdę wyjątkowym. Z naszymi zaproszeniami dla rodziców możesz mieć pewność, że Twoi rodzice poczują się docenieni i uwzględnieni. Zrób niezapomniane wrażenie już dziś i zaproś swoich rodziców w dobrym stylu!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.