Piwonie Pink Hawaiian Coral Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kwiatów Piwonie Pink Hawaiian Coral


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Pink Hawaiian Coral Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Szukasz czegoś wyjątkowego, aby poprosić rodziców o błogosławieństwo? Nasze drewniane zaproszenia dla rodziców to unikalny i znaczący sposób na wręczenie zaproszenia, które będzie pielęgnowane przez Twoich bliskich.

Wykonane są z wysokiej jakości drewniana i ozdobione motywem piwonii Pink Hawaiian Coral, który symbolizuje piękno tej wyjątkowej chwili.

Ponieważ jest to tak czuły moment dla serc rodziców, chcesz mieć produkt najwyższej jakości - i nasza firma stoi na swojej obietnicy doskonałości z każdym produktem, który wykonujemy. Z naszymi zaproszeniami dla rodziców, w końcu masz idealny sposób, aby rozpocząć swoją podróż razem w stylu!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.