Magnolie Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem ramki z kwiatów magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolie Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Rodzice na całym świecie znają szczególną wartość rodziny. Niewiele aktów pokazuje ten szacunek bardziej niż prośba o pozwolenie na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Teraz możesz sprawić, że ten dzień będzie niezapomniany! Drewniane zaproszenia dla Rodziców dają im możliwość uczestniczenia w Waszej wyjątkowej chwili z wdziękiem i elegancją.

Każde zaproszenie posiada nadrukowany motyw kwiatu magnolii oraz spersonalizowany tekst. Po otwarciu, wewnątrz pudełka znajduje się prośba o błogosławieństwo. Niezależnie od tego, gdzie te wydarzenie będzie miało miejsce - drewniane zaproszenia dla rodziców podbiją serca wszystkich uczestników. Podziel się pięknem tych zaproszeń i uhonoruj tych, którzy byli przy Tobie od pierwszego dnia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych