Magnolie Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem ramki z kwiatów magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolie Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Rodzice na całym świecie znają szczególną wartość rodziny. Niewiele aktów pokazuje ten szacunek bardziej niż prośba o pozwolenie na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Teraz możesz sprawić, że ten dzień będzie niezapomniany! Drewniane zaproszenia dla Rodziców dają im możliwość uczestniczenia w Waszej wyjątkowej chwili z wdziękiem i elegancją.

Każde zaproszenie posiada nadrukowany motyw kwiatu magnolii oraz spersonalizowany tekst. Po otwarciu, wewnątrz pudełka znajduje się prośba o błogosławieństwo. Niezależnie od tego, gdzie te wydarzenie będzie miało miejsce - drewniane zaproszenia dla rodziców podbiją serca wszystkich uczestników. Podziel się pięknem tych zaproszeń i uhonoruj tych, którzy byli przy Tobie od pierwszego dnia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych