Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem


Zaproszenia dla Rodziców z drewna

Prośba o błogosławieństwo rodziców jest zarazem zaproszeniem na ślub. Rodzice to najważniejsze osoby w naszym życiu, których błogosławieństwo na nową drogę jest jednym z najbardziej wzruszających momentów poprzedzających ceremonię ślubną. Dlatego zaproszenie dla rodziców powinno być piękną i zarazem niepowtarzalną i trwałą pamiątką na długie lata.

 

W drewnianym pudełku ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla rodziców to propozycja oryginalna i przede wszystkim maksymalnie spersonalizowana. Prośba o błogosławieństwo Venarti zamknięta została w oryginalnym drewnianym pudełku z nadrukiem Waszego zdjęcia na wieczku. W środku – wewnętrzna część pokrywki jest ozdobiona romantycznym sercem, a dno pokrywa wybrany przez Was tekst. Zaproszenie zamknięte w drewnianym pudełku jest idealnym dodatkiem do wesela, które zaplanowaliście w rustykalnym, nowoczesnym lub ekologicznym czy skandynawskim stylu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również