Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


49,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem


Zaproszenia dla Rodziców z drewna

Prośba o błogosławieństwo rodziców jest zarazem zaproszeniem na ślub. Rodzice to najważniejsze osoby w naszym życiu, których błogosławieństwo na nową drogę jest jednym z najbardziej wzruszających momentów poprzedzających ceremonię ślubną. Dlatego zaproszenie dla rodziców powinno być piękną i zarazem niepowtarzalną i trwałą pamiątką na długie lata.

 

W drewnianym pudełku ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla rodziców to propozycja oryginalna i przede wszystkim maksymalnie spersonalizowana. Prośba o błogosławieństwo Venarti zamknięta została w oryginalnym drewnianym pudełku z nadrukiem Waszego zdjęcia na wieczku. W środku – wewnętrzna część pokrywki jest ozdobiona romantycznym sercem, a dno pokrywa wybrany przez Was tekst. Zaproszenie zamknięte w drewnianym pudełku jest idealnym dodatkiem do wesela, które zaplanowaliście w rustykalnym, nowoczesnym lub ekologicznym czy skandynawskim stylu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również