Eko kwiaty Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Przedstawiamy te zachwycające drewniane zaproszenia dla rodziców, idealny sposób na poproszenie o błogosławieństwo. Z pięknym motywem kwiatowym w czerwonych kolorach na okładce i wewnątrz, na pewno będzie przyciągać wzrok.

Dodatkowo, uczyń je wyjątkowymi dzięki spersonalizowanemu tekstowi wewnątrz, aby wiedzieli jak bardzo Ci zależy. Drewniane pudełko do otwierania zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć wspaniałą niespodziankę; Twoi rodzice z pewnością docenią przemyślane zaproszenie.

Pozwól im poczuć swoje uznanie dzięki tej jedynej w swoim rodzaju prośbie o błogosławieństwo. Pokaż wszystkim, jak wiele znaczą dla Ciebie Twoi rodzice dzięki temu eleganckiemu i wyjątkowemu zaproszeniu dla rodziców. Kup swoje już dziś - nie czekaj ani chwili dłużej!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych