Serce z odcisków Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem serca z odcisków


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z odcisków Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Szukasz idealnego sposobu, aby poprosić swoich rodziców o błogosławieństwo?  Nasze zaproszenia są wykonane z pięknym motywem czerwonego serca z odcisków i posiadają nadruki na okładce i wewnątrz, dzięki czemu wyglądają po prostu olśniewająco. Każde z nich jest spersonalizowane Twoim tekstem, dzięki czemu odzwierciedlają wszystko to, co sobie wymarzyłeś.

Unikalne drewniane pudełko sprawi, że Twoi rodzice będą przepełnieni radością, gdy je otworzą. Wykonane z najwyższej jakości drewna, zaproszenia te z pewnością przetrwają całe życie, służąc jako wieczne przypomnienie tej niesamowitej chwili.

Zaproszenia te pokazują, że zależy Ci na nich i sprawiają, że pytanie o zgodę nie jest tylko czynnością, ale doświadczeniem samym w sobie. Nie przegap tych wspaniałych zaproszeń - przepełnione charakterem, nasze drewniane zaproszenia dla rodziców wyraźnie zaznaczają tę ważną okazję w stylu! Okaż swoje uznanie już dziś, wręczając im te pamiątki - zamów swoje już teraz!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych