Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Góry

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Góry


Zaproś swoich rodziców w wyjątkowy i stylowy sposób! Nasze zaproszenia dla rodziców posiadają przepiękny motyw gór i lasu. Niebieski wzór zawładnie ich wyobraźnią i sprawi, że będziesz dumna z wybranej przez siebie formy zaproszenia.

Ponadto, ważnym aspektem zaproszenia jest osobista treść Twojej prośby o błogosławieństwo. Dzięki fantazyjnemu motywowi górskiemu oraz spersonalizowanej treści, zaproszenia te z pewnością pozostawią wrażenie, gdy tylko je otworzą, niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdują.

Upewnij się, że wiedzą jak wiele dla Ciebie znaczą każde pociągnięcie pędzla i przywołaj historie z całego życia dzięki naszym ekskluzywnym zaproszeniom dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.