Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Góry

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Góry


Zaproś swoich rodziców w wyjątkowy i stylowy sposób! Nasze zaproszenia dla rodziców posiadają przepiękny motyw gór i lasu. Niebieski wzór zawładnie ich wyobraźnią i sprawi, że będziesz dumna z wybranej przez siebie formy zaproszenia.

Ponadto, ważnym aspektem zaproszenia jest osobista treść Twojej prośby o błogosławieństwo. Dzięki fantazyjnemu motywowi górskiemu oraz spersonalizowanej treści, zaproszenia te z pewnością pozostawią wrażenie, gdy tylko je otworzą, niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdują.

Upewnij się, że wiedzą jak wiele dla Ciebie znaczą każde pociągnięcie pędzla i przywołaj historie z całego życia dzięki naszym ekskluzywnym zaproszeniom dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.