Mapa Europy Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem mapy Europy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa Europy Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Niech niesamowita podróż Waszego małżeństwa rozpocznie się od błogosławieństwa tych, którzy są najważniejsi. Nasze Zaproszenia dla rodziców są wykonane z najwyższej jakości drewna i zawierają piękną mapę Europy, na której zaznaczone jest miejsce zamieszkania Twoje i Twojego małżonka.

Zaproszenie jest naprawdę wyjątkowe; robi niezapomniane wrażenie swoim rustykalnym urokiem i spersonalizowanym tekstem w środku. Dlaczego więc czekać? Okaż swoje uznanie dla członków rodziny zapraszając ich do bycia świadkami tej szczególnej chwili za pomocą jedynych w swoim rodzaju zaproszeń dla Rodziców!

Dzięki naszemu starannemu wykończeniu i dbałości o szczegóły, każdy element jest starannie złożony, aby reprezentować wasze oddanie sobie nawzajem - upewnij się, że twoi rodzice czują miłość, która was połączyła.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych