Mapa Europy Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Europy Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Niech niesamowita podróż Waszego małżeństwa rozpocznie się od błogosławieństwa tych, którzy są najważniejsi. Nasze Zaproszenia dla rodziców są wykonane z najwyższej jakości drewna i zawierają piękną mapę Europy, na której zaznaczone jest miejsce zamieszkania Twoje i Twojego małżonka.

Zaproszenie jest naprawdę wyjątkowe; robi niezapomniane wrażenie swoim rustykalnym urokiem i spersonalizowanym tekstem w środku. Dlaczego więc czekać? Okaż swoje uznanie dla członków rodziny zapraszając ich do bycia świadkami tej szczególnej chwili za pomocą jedynych w swoim rodzaju zaproszeń dla Rodziców!

Dzięki naszemu starannemu wykończeniu i dbałości o szczegóły, każdy element jest starannie złożony, aby reprezentować wasze oddanie sobie nawzajem - upewnij się, że twoi rodzice czują miłość, która was połączyła.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych