Mapa świata Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem mapy świata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa świata Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Dla nowo zaręczonych par, ekscytacja związana z odnalezieniem miłości i rozpoczęciem wspólnego życia jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Upamiętnijcie ten szczególny moment zapraszając swoich rodziców, aby byli jego częścią w najbardziej wyjątkowy sposób - za pomocą drewnianych zaproszeń dla rodziców!

Nasze drewniane zaproszenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowane z motywem mapy świata, na której zaznaczone są miejsca zamieszkania każdego z Was i Waszych rodziców.

W środku możesz dodać spersonalizowany tekst, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym. Pokaż rodzicom, że ich błogosławieństwo jest bardzo cenione i podaruj im ten zapierający dech w piersiach prezent, który da im znać, jak wiele ich wsparcie dla Ciebie znaczy.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych