Mapa świata Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem mapy świata


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa świata Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Dla nowo zaręczonych par, ekscytacja związana z odnalezieniem miłości i rozpoczęciem wspólnego życia jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Upamiętnijcie ten szczególny moment zapraszając swoich rodziców, aby byli jego częścią w najbardziej wyjątkowy sposób - za pomocą drewnianych zaproszeń dla rodziców!

Nasze drewniane zaproszenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowane z motywem mapy świata, na której zaznaczone są miejsca zamieszkania każdego z Was i Waszych rodziców.

W środku możesz dodać spersonalizowany tekst, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym. Pokaż rodzicom, że ich błogosławieństwo jest bardzo cenione i podaruj im ten zapierający dech w piersiach prezent, który da im znać, jak wiele ich wsparcie dla Ciebie znaczy.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych