Lustrzane zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Lustrzane zaproszenia ślubne z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lustrzane zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Nieszablonowe Pary Młode poszukują nieszablonowych rozwiązań, szczególnie w przypadku organizacji weselnej uroczystości. Stawiają na wysoką jakość produktów, ale też ich niepowtarzalny charakter. Takie właśnie Pary zachwycą się lustrzanymi zaproszeniami ślubnymi z ich zdjęciem.

To wyjątkowy sposób na personalizację takie zaproszenia, na nadanie mu szczególnego charakteru tak, jak wyjątkowa jest okazja. Chwila wręczania takich zaproszeń stanie się niezapomnianą, zaś lustrzane zaproszenia przyciągną uwagę gości, nie tylko z uwagi na zastosowany motyw, czyli zdjęcie, ale również na wysoką jakość zastosowanych materiałów. Takie lustrzane zaproszenie z pewnością będzie przechowywane wiele lat, jako wspaniała pamiątka ślubnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych