Love Biały druk Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem napisu love


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Love Biały druk Lustrzane zaproszenia ślubne


„Love is All Around” - śpiewał zespół Wet Wet Wet, zaś o tym, że miłość jest wszędzie, że nas otacza, możemy przekonać się wybierając lustrzane zaproszenia ślubne pełne miłosnych wyznań.

Zaproszenia ze słowem „love” to niezwykle uroczy, a przy tym klarowny przekaz, to jednocześnie deklaracja i zobowiązanie Młodej Pary do wiecznej miłości pomiędzy nimi. Tego rodzaju zaproszenia wybrać mogą pary nowoczesne, otwarte na tak piękne, graficzne przedstawienie miłości. Prostota, a jednocześnie ponadczasowy urok charakteryzujący zaproszenia sprawiają, że wzbudzi ono zachwyt zapraszanych gości i stanie się piękną pamiątką, pozwalająca nawet po latach powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.