Love Biały druk Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem napisu love


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Love Biały druk Lustrzane zaproszenia ślubne


„Love is All Around” - śpiewał zespół Wet Wet Wet, zaś o tym, że miłość jest wszędzie, że nas otacza, możemy przekonać się wybierając lustrzane zaproszenia ślubne pełne miłosnych wyznań.

Zaproszenia ze słowem „love” to niezwykle uroczy, a przy tym klarowny przekaz, to jednocześnie deklaracja i zobowiązanie Młodej Pary do wiecznej miłości pomiędzy nimi. Tego rodzaju zaproszenia wybrać mogą pary nowoczesne, otwarte na tak piękne, graficzne przedstawienie miłości. Prostota, a jednocześnie ponadczasowy urok charakteryzujący zaproszenia sprawiają, że wzbudzi ono zachwyt zapraszanych gości i stanie się piękną pamiątką, pozwalająca nawet po latach powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.