Liście eukaliptusa Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Lustrzane zaproszenia ślubne


Motyw liści eukaliptusa coraz częściej pojawia się jako ozdoba różnego rodzaju przedmiotów służących organizacji weselnej uroczystości, w tym jako ozdoba zaproszeń. Wrażenie delikatności, jakie wywierają liście, w połączeniu z delikatnością i kruchością lustrzanego zaproszenia ślubnego tworzą kombinację, która robi wielkie wrażenie na gościach.

Nic zatem dziwnego, że lustrzane zaproszenia ślubne z motywem liści eukaliptusa są tak często wybierane przez Pary Młode i stanowią doskonały sposób, by uczynić chwilę ich wręczania jeszcze bardziej wyjątkową. Starannie wykonane i wykończone zaproszenia doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku klasycznego, jak i minimalistycznego stylu wesela, są też doskonałym wyborem dla Par Młodych chcących stworzyć niezwykły, romantyczny nastrój uroczystości, a przy tym nasycić wszystko delikatnością i subtelnymi dekoracjami. Ten motyw liści eukaliptusa stanowi wspaniałą zapowiedź uroczystości w takim charakterze, a samo zaproszenie ślubne stanie się wspaniałą pamiątką dla weselnych gości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.