Liście eukaliptusa Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Lustrzane zaproszenia ślubne


Motyw liści eukaliptusa coraz częściej pojawia się jako ozdoba różnego rodzaju przedmiotów służących organizacji weselnej uroczystości, w tym jako ozdoba zaproszeń. Wrażenie delikatności, jakie wywierają liście, w połączeniu z delikatnością i kruchością lustrzanego zaproszenia ślubnego tworzą kombinację, która robi wielkie wrażenie na gościach.

Nic zatem dziwnego, że lustrzane zaproszenia ślubne z motywem liści eukaliptusa są tak często wybierane przez Pary Młode i stanowią doskonały sposób, by uczynić chwilę ich wręczania jeszcze bardziej wyjątkową. Starannie wykonane i wykończone zaproszenia doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku klasycznego, jak i minimalistycznego stylu wesela, są też doskonałym wyborem dla Par Młodych chcących stworzyć niezwykły, romantyczny nastrój uroczystości, a przy tym nasycić wszystko delikatnością i subtelnymi dekoracjami. Ten motyw liści eukaliptusa stanowi wspaniałą zapowiedź uroczystości w takim charakterze, a samo zaproszenie ślubne stanie się wspaniałą pamiątką dla weselnych gości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.