Zdjęcie ze wzorkiem Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z Waszym zdjęciem i wzorkiem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdjęcie ze wzorkiem Lustrzane zaproszenia ślubne


Szukasz idealnego zaproszenia ślubnego? Nasze zaproszenia przedstawiają piękno i blask Waszego wymarzonego dnia. Każde z nich przeznaczone jest do spersonalizowania wybranym przez Was tekstem wraz z Waszym zdjęciem. Dodatkowo dodamy grafikę z kościoła i tortu weselnego - nadając tym zaproszeniom ponadczasowy wygląd, którego Twoi goście nie zapomną!

Spraw, aby Twój wyjątkowy dzień wyróżniał się jeszcze bardziej dzięki naszym jedynym w swoim rodzaju zaproszeniom z lustrzanego akrylu. Pozwól nam pomóc spełnić Twoje marzenia!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji