Serce z odcisków Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem serca z odcisków


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z odcisków Lustrzane zaproszenia ślubne


Nie szukajcie Państwo dalej idealnych zaproszeń na Państwa wyjątkowy dzień! Nasze lustrzane zaproszenia ślubne są naprawdę jedyne w swoim rodzaju - wykonane z odbijającego światło akrylu, z urzekającym motywem odcisków palców w kształcie serca, te eleganckie karty tworzą razem oszałamiający, wyróżniający się wygląd.

To doskonały sposób, aby uchwycić miłość, którą dzielą Państwo ze swoją lepszą połową, te zapraszające karty z pewnością pozostawią trwałe wrażenie na Państwa gościach.

Dzięki możliwości dostosowania kolorów tuszu i czcionek do Państwa wymarzonej palety, będą Państwo mogli wyrazić siebie w prawdziwie kreatywnym stylu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych