Serce z odcisków Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Lustrzane zaproszenia ślubne


Nie szukajcie Państwo dalej idealnych zaproszeń na Państwa wyjątkowy dzień! Nasze lustrzane zaproszenia ślubne są naprawdę jedyne w swoim rodzaju - wykonane z odbijającego światło akrylu, z urzekającym motywem odcisków palców w kształcie serca, te eleganckie karty tworzą razem oszałamiający, wyróżniający się wygląd.

To doskonały sposób, aby uchwycić miłość, którą dzielą Państwo ze swoją lepszą połową, te zapraszające karty z pewnością pozostawią trwałe wrażenie na Państwa gościach.

Dzięki możliwości dostosowania kolorów tuszu i czcionek do Państwa wymarzonej palety, będą Państwo mogli wyrazić siebie w prawdziwie kreatywnym stylu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych