Szary wzorek Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem szarego wzorku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szary wzorek Lustrzane zaproszenia ślubne


Szukasz prostoty, ale jednocześnie pragniesz elegancji? Cenisz sobie nieszablonowe rozwiązania, ale nie lubisz awangardy? W takim razie idealnym zaproszeniem będzie lustrzane zaproszenie ślubne z motywem szarego wzorku. Już samo użycie lustra, jako materiału z którego wykonane zostało zaproszenie jest wyjątkowe i z pewnością wzbudzi zdumienie i zachwyt zaproszonych gości.

Jeśli do tego dodamy wysoki standard wykończenia i piękny w swej skromności szary wzór, otrzymujemy unikatowe zaproszenie ślubne. Szczególnie pasuje ono do wesela w stylu klasycznym czy glamour, bowiem łączy w sobie elementy przepychu i wyrafinowania, jak lustro, z subtelną ozdobą.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.