Szary wzorek Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem szarego wzorku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szary wzorek Lustrzane zaproszenia ślubne


Szukasz prostoty, ale jednocześnie pragniesz elegancji? Cenisz sobie nieszablonowe rozwiązania, ale nie lubisz awangardy? W takim razie idealnym zaproszeniem będzie lustrzane zaproszenie ślubne z motywem szarego wzorku. Już samo użycie lustra, jako materiału z którego wykonane zostało zaproszenie jest wyjątkowe i z pewnością wzbudzi zdumienie i zachwyt zaproszonych gości.

Jeśli do tego dodamy wysoki standard wykończenia i piękny w swej skromności szary wzór, otrzymujemy unikatowe zaproszenie ślubne. Szczególnie pasuje ono do wesela w stylu klasycznym czy glamour, bowiem łączy w sobie elementy przepychu i wyrafinowania, jak lustro, z subtelną ozdobą.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.