Zaproszenia na I Komunię Świętą Kielich

Zaproszenie na chrzest lub komunię z kielichem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia na I Komunię Świętą Kielich


Sprawmy, aby pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka była idealna! Nasze wspaniałe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą zostały zaprojektowane tak, aby nadać temu wyjątkowemu dniu odrobinę elegancji. Wykonane są z wysokiej jakości papieru i posiadają spersonalizowany tekst zaproszenia, kielich i eucharystię jako część projektu - te cechy dodadzą bardziej znaczącą atmosferę do twojego wydarzenia.

 Tradycyjny charakter każdego zaproszenia z pewnością da wszystkim do zrozumienia, że jest to ważny dzień, który warto uczcić i zapamiętać. Z naszymi zaproszeniami możesz pokazać swoją miłość i wiarę w znaczący sposób! Dlaczego więc nie zamówić ich teraz?

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

Koperta biała: GRATIS! (inne do kupienia oddzielnie)

Lak: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.