Zaproszenia na I Komunię Świętą Kielich

Zaproszenie na chrzest lub komunię z kielichem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia na I Komunię Świętą Kielich


Sprawmy, aby pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka była idealna! Nasze wspaniałe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą zostały zaprojektowane tak, aby nadać temu wyjątkowemu dniu odrobinę elegancji. Wykonane są z wysokiej jakości papieru i posiadają spersonalizowany tekst zaproszenia, kielich i eucharystię jako część projektu - te cechy dodadzą bardziej znaczącą atmosferę do twojego wydarzenia.

 Tradycyjny charakter każdego zaproszenia z pewnością da wszystkim do zrozumienia, że jest to ważny dzień, który warto uczcić i zapamiętać. Z naszymi zaproszeniami możesz pokazać swoją miłość i wiarę w znaczący sposób! Dlaczego więc nie zamówić ich teraz?

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

Koperta biała: GRATIS! (inne do kupienia oddzielnie)

Lak: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.